alt

Sirsnīgi sveicam

Latvijas Republikas

proklamēšanas 92.gadadienā!

 


 

  alt
  Jau trešo gadu pēc kārtas Lāčplēša dienā, 11. novembrī, notiks īpašs, skaists un sirsnīgs pasākums „Gaismas vakars”, kurā Rīgas 94. vidusskolas skolēni un skolotāji skolas pagalmā pie galvenās ieejas ar svecītēm izliek  kādu simbolisku  ornamentu. Šogad izvēlētā zīme ir  laimes pakavs. Būs arī neliels priekšnesums un svētku runa.

  Mēs aicinam visus skolēnus un skolotājus 11. novembrī no 17.30 līdz 18.00 piedalīties pasākumā. Arī absolventi un skolēnu vecāki, kuri pēc darba vai studijām skrien mājās,  ir laipni gaidīti. 
Pievienojies mums ar savu  līdzpaņemto svecīti un sajūti mazu prieciņu sirdī!

Skolēnu Pašpārvalde

 

alt

  alt  6. decembrī plkst. 9.00 notiks Rīgas 94. vidusskolas visiecienītākais pasākums - Basketbola šovs, kurā puiši, spēlējot basketbola "Zvaigžņu spēli", cīnās par kausu un godu, bet meitenes sniedz aizraujošus deju priekšnesumus, iesaistot gan klases puišus, gan skolotājus! Šī gada tēma ir "Dejo vēl!" Tādējādi pasākums tiks atklāts ar 9.-12. klašu skolēnu kopīgu deju. Kādu? Lai tas  paliek pārsteigums.
    Laipni aicināti absolventi un arī visi citi interesenti!        Pasākums notiks lielajā sporta zālē, un garlaicīgi nebūs nevienam!

Skolēnu pašpārvalde

 

 Cienījamie vecāki!

 09.11.2010 Rīgas 94.vidusskolā - vecāku diena.
Laikā no 18.00 līdz 20.00 būs iespēja individuāli tikties ar visiem priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem.

Būsiet gaidīti!

Skolas administrācija.

 

Ir brīvas vietas 1. - 12.klasēs.

Piedāvājam:

 

  • daudzveidīgas mācību programmas
  • interesantas interešu izglītības programmas
  • daudzpusīgas iespējas sporta nodarbībām skolas sporta zālēs, trenažieru zālē, futbola laukumā

 


Dokumentu pieņemšana katru darba dienu no plkst. 8.30 - 15.00. Līdzi jāņem liecība, apliecība par pamatizglītību, sekmju izraksts, personu apliecinošs dokuments.

 


 

 
Vairāk rakstu...