alt Apsveicam skolas komandu ar panākumiem

Karjeras Nedēļas konkursā! Rīgā ieguva 3.vietu!

12. klases komanda:
Zaiga Vaišļa
Agnese Rumkovska
Edmunds Mekers
Edgars Purniņš
Edgars Grabovskis
Sandis Lazda
Roberts Pauls Dreimanis
Gustavs Matīss Rožkalns (11.kl.)

Paldies sk. Kalotei par palīdzību!

 

alt

Hei! Līdzjutēji un karsēji, uzmundrinātāji un atbalstītāji!

Esam priecīgi, ka piedalīsimies
ZZČempionāta pusfinālā
.
Mums prieks, ka pārstāvēsim savu, Rīgas 94.vidusskolu. Arī mājas darbā kā savu novada pērli mēs rādījām tieši savu skolu un savu klasi. Jo te jūtamies vislabāk. Varbūt reizēm esam nerātni, bet skola un skolotāji mums mīļi.

Mēs būsim lepni dalībnieku parādē nest Rīgas 94.vidusskolas karogu un sacensībās godam turēt mūsu vārdu.
Ja vien Jums ir laiks un iespēja - priecāsimies, ja atbalstīsiet mūs klātienē!
Ticiet mums, atbalsts būs nepieciešams! Konkurss nebūs no vieglajiem, jo tēma - Apceļo Latviju!
Prāts, komandas "dūrīte" un veiklība!

Gaidīsim Jūs Arēnā Rīga 6.maijā! Viss sāksies plkst.10:00!  

Uz tikšanos!   5.b klase un audzinātāja Anitra Eiklone

 
altŠī gada 27. martā 12. klase mūs priecēja ar skaistu priekšnesumu un atmosfēru skolas aktu zālē, kuru papildināja arī skolotāju un vecāku sveikšana.
Žetona vakara noskaņā ieaustas skolas gadu atmiņas, attēlojot tās uz skatuves, lai kopīgi atcerētos jaukos brīžus. Priekšnesumā tika iekļautas arī dejas, dziesmas un dzeja. Gatavošanās šim pasākumam saliedēja klases kolektīvu, jo kopā tika pavadīts daudz laika. Vakara nobeigumā katrai skolotājai tika dāvināta svece, lai, to iededzot, tā atgādinātu par mūsu labākajām skolas gadu atmiņām.
Sirsnīgs paldies klases audzinātājai Olgai Zlakai (bildē ar puķēm), skolotājiem un vecākiem, kas apmeklēja 12. klases žetona vakaru!
 
 

Piektdien 5. decembrī 11. klases komanda četru cilvēku sastāvā ( O. Kaļva, A. Rumkovska, E. Purniņš, D. Bišofs) piedalījās matemātikas konkursā, kurš notika Rīgas 64. vidusskolā.

Piedalījās 3 komandas no 64. vidusskolas, 2. komandas no Rūjienas vidusskolas un mūsu komanda. Konkursā tika apskatītas visas 8 tēmas,kuras apgūst 11. klases kursā.

Mūsu komanda ieguva godpilno 1. vietu. Apsveicam!

Matemātikas skolotāja Inguna Sniķersproģe

 

No 6. līdz 9.oktobrim Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) organizēja informatīvās dienas Rīgas vidusskolu 11. un 12.klašu audzēkņu konkursu „ZINI! Ne MINI!”. Konkursā piedalījās 33 komandas no 26 Rīgas skolām. alt

9. oktobrī Ziemeļvalstu ģimnāzijā mūsu skola piedalījās izglītojoši informatīvajā konkursā „Zini! Ne mini”, ko organizēja Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.

Konkursa mērķis bija veicināt vecāko klašu skolēnu izpratni par darba tiesībām un darba drošību, gatavojot viņus darba dzīvei.
Konkursā mūsu skolu pārstāvēja 11. un 12. klases skolēni, kuri ieguva godpilno 3. vietu! Apsveicam!

Gribas vien piebilst to, ka mūsu komandas dalībnieki ekonomiku kā priekšmetu bija mācījušies tikai vienu mēnesi – tas parāda mūsu skolēnu lielisko erudīciju un komandas darbu!
Paši dalībnieki pasākumu raksturo, kā ļoti interesantu, saliedējošu un, protams, pamācošu. Viņi ar nepacietību gaida nākamo mācību gadu, lai tad mūsu skolai atnestu jau 1. vietu!

Konkursa „ZINI! Ne mini!” rezultāti no 6.10. – 9.10.2014. skatīties šeit.

Skolēnu padomes vadītājs Oskars Kaļva 11.kl.